Tęczowy Zakątek - tel. (76) 856 12 71 | 59-220 Legnica, ul. S.I. Witkiewicza 4 | e-mail: teczowyzakatek [at] poczta.onet.pl

Strona główna > Kadra > Administracja i obsługa

Kadra

Pracownicy Biurowi

KADRA - PRACOWNICY BIUROWI

Pani Dyrektor od samego rana dzieci wita i z uśmiechem miłym ciągle o coś pyta, zerka czy wszystko znika z talerzyka. Jest bardzo wesoła, zawsze uśmiechnięta, ciągle coś tam robi, wciąż jest czymś zajęta. Kiedy wszystko „dobrze idzie” jest bardzo szczęśliwa. Na jej biednej głowie wszystkie ważne sprawy. Nawet wie, co zrobić, kiedy dach dziurawy.
Pani Ewa w sekretariacie pracuje. Biurko zakryte ma papierami, bo od rana zajmuje się różnorodnymi sprawami. Gdyby nie ona Kalendarium Przedszkola by nie było i strach pomyśleć, co by się wydarzyło.
Pani Basia każdego roku przygarnia dzieciaczki jak mama i bawi się z nimi od rana. Hity na czasie śpiewa, magnetofonu nie potrzebuje, pamięć ma doskonałą i zawsze stara się być wyrozumiałą.
Pani Renia i Bogusia w kuchni pracują. Obierają, myją, sortują i gotują. Zasadę jedną przed oczami mają - Piramidy Żywieniowej przestrzegają o nasze brzuszki dbają i dlatego nam dogadzają.
Pani Sylwia, Aneta, Dorota, Maria ciężko pracują, jedzonko podają i wszystko do czysta pucują. O porządek w salach dbają, kurze wycierają, odkurzają, pastują i tak czas jeszcze znajdują, by coś narysować i uśmiech na twarzy dziecka przywołać.
Pan Jurek rączka złota z samego rana ogród przeczesuje. Wszystko naprawia co się zepsuje, a przy tym humor mu dopisuje.
Linia

Przedszkole Niepubliczne "Tęczowy Zakątek"

Paweł Janicki - Tworzenie stron internetowych